19 Лютого, 2022 р., 08:08
СБУ викрила масштабну схему COVID-підробок на Хмельниччині:  зловмисники «заробили» понад 6,7 млн грн
18 Лютого, 2022 р., 09:29
15 лютого 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів" (№5719 від 01.07.2021).
17 Лютого, 2022 р., 16:43
Під головуванням голови Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України, міського голови Хмельницького Олександра Симчишина відбулась онлайн-нарада із представниками громад-членів АМУ в області щодо питань тероборони, цивільного захисту населення та заходів забезпечення критичної інфраструктури. Участь взяли понад 30 голів громада та представників місцевого самоврядування краю.
17 Лютого, 2022 р., 16:40
У 2022 році останнім днем для подання податкової звітності для набуття або підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи є 21.02.2022.
16 Лютого, 2022 р., 13:11
При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.
15 Лютого, 2022 р., 15:00
ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ
09 Лютого, 2022 р., 16:55
Правила безпечної поведінки на водоймах взимку
09 Лютого, 2022 р., 12:49
Протягом грудня-січня понад тисяча побутових клієнтів «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», недорахувалася сплачених за блакитне паливо сум. «Загубилося» більш ніж пів мільйона гривень.