Волочиська окружна прокуратура вимагає конфіскувати землю, яка належить громадянам росії

Дата: 30.03.2023 11:11

Фото без описуНа тлі повномасштабного вторгнення російської федерації окружною прокуратурою активізовано роботу, спрямовану на виявлення та конфіскацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які незаконно перебувають у власності громадян російської федерації.

Окружною прокуратурою встановлено, що 14 громадяни російської федерації отримавши у спадок землю, ігноруючи вимоги земельного законодавства України, впродовж року з дня оформлення права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, не відчуживши їх передали в оренду сільськогосподарським підприємствам, ще й отримують дохід.

Враховуючи, що корисні властивості української землі використовуються не для потреб громадян України і це суперечить інтересам соціальної, економічної, національної безпеки та призводить до збагачення громадян держави-агресора, прокуратура звернулась із позовами до суду.

Загалом поточного року окружною прокуратурою уже пред’явлено 14 позовів вказаної категорії про конфіскацію понад 31 га земель сільськогосподарського призначення, які перебувають у власності громадян російської федерації, з яких 2 розглянуто та задоволено.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури                                         Володимир ГРИЧАНЮК