Повідомлення про оприлюднення проектів

Дата оприлюднення 15.04.2019 р.

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Проект рішення Війтовецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» розроблено постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2020 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Війтовецької селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 31252, вул. Героїв України, смт.Війтівці Волочиський район, Хмельницька область, т.9-52-46, e-mail: viitivrada@ukr.net

фінансів, бюджету, соціально-економічного

розвитку                                                                                                                                                                    О.Чернюк

Дата оприлюднення 15.02.2018р.

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в межах території населених пунктів Війтовецької селищної ради»»

Проект рішення Війтовецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» розроблено  відділом економічного розвитку, інвестицій, містобудування та архітектури.

Основною метою прийняття регуляторного акта є врегулювання взаємовідносин, що виникають між селищною радою та розповсюджувачами зовнішньої реклами, які передбачають її розміщення на території населених пунктів Війтовецької селищної ради, дотримання принципів державної регуляторної політики та виконання вимог чинного законодавства України у сфері надання рекламних послуг.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Війтовецької селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 31252, вул. Героїв України, смт.Війтівці Волочиський район, Хмельницька область, т.9-52-46, e-mail: viitivrada@ukr.net

Начальник відділу  економічного розвитку,

інвестицій, містобудування та архітектури                                                                         В.В.Печенюк

Дата оприлюднення 11.05.2018р.

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Проект рішення Війтовецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2019 рік.

фінансів, бюджету, соціально-економічного

розвитку                                                                                                                                                        О.Чернюк

Дата оприлюднення 27.04.2017р.

про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік»

Проект рішення Війтовецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік» розроблено  постійною комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2018 рік.

фінансів, бюджету, соціально-економічного

розвитку                                                                                                                                                      О.Чернюк