Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Заступник Війтовецького селищного голови

Воробйова Олександра Олександрівна

Народилася 23 липня 1978 року в смт. Війтівці, Волочиського району, Хмельницької області.

У 1993 році закінчила Війтовецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів.

У 1995 році закінчила Писарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

З 01.09.1995 року прийнята вчителем історії Криштопівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

У 1996 році  вступила на навчання до Кам’янець-Подільського державного педагогічного університету на історичний факультет, який закінчила у 2002 році та одержала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, історія», здобувши кваліфікацію вчителя історії.

З 01.09.1997 року переведена на посаду вчителя історії Війтовецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

З 01.09.2002 року призначена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи,  а з 01.09.2007 року переведена на посаду директора  даного закладу.

З 01.09.2016 року переведена на посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму.

З 01.01.2017 року призначена заступником селищного голови.