Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Останні новини

Робочий візит директора та менеджера Української Фундації Правової Допомоги до Війтовецької ОТГ

Дата створення: 19:14 18.02.2019

Війтовецька ОТГ взяла участь у розробленому Українською Фундацією Правової Допомоги конкурсі «Онлайн-сервіси: безпечна громада», який відбувся 4-8 жовтня 2018 року і стала однією з 5 громад-переможців. Відтак Війтовецька ОТГ безкоштовно отримає інформаційний термінал та мобільний додаток «Безпечна громада», які будуть адаптовані під унікальні потреби громади, що значно спростить комунікацію між громадянами та працівниками держустанов.

Технічна підтримка для відділу соціального захисту населення Війтовецької селищної ради

Дата створення: 15:13 15.02.2019

В рамках реалізації проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», розробленого  Міністерством соціальної політики за сприяння Світового банку  7 лютого Війтовецька селищна рада отримала комп’ютерну техніку, яка забезпечить покращення виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.

Навчальний семінар щодо складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї для призначення всіх видів державної допомоги

Дата створення: 14:04 15.02.2019

З метою забезпечення виконання повноважень у сфері соціального захисту населення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 року № 18 «Про внесення змін до Положення про головного державного соціального інспектора та державного соціального інспектора»  15 лютого у Війтовецькій селищній раді був проведений навчальний семінар щодо складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї  для призначення(відновлення) всіх видів державної допомоги, житлової субсидії, виплат внутрішнього переміщення особам.

Майстер-клас від викладача Писарівської ДМШ

Дата створення: 16:02 14.02.2019

 «Розвиток ритмічно-пластичних здібностей через стильове розмаїття сучасної хореографії» - такою була тема майстер-класу, який 13 лютого провела викладач хореографічного відділу Ровенець Юлія Петрівна зі своїми вихованцями у приміщенні Писарівської ДМШ.

Klitschko Foundation: можливості для підлітків Хмельниччини

Дата створення: 16:19 13.02.2019

Юнаків і дівчат з Хмельниччини та інших областей України запрошують взяти участь у програмах Klitschko Foundation, які сприяють особистісному розвитку підлітків.

Спеціальний автомобіль для Війтовецької АЗПСМ

Дата створення: 11:43 13.02.2019

13 лютого на Майдані Незалежності у місті Хмельницькому відбулася передача спеціальних автомобілів для амбулаторій. Ключ від автомобіля Renault Duster для Війтовецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини отримували Війтовецький селищний голова І.Г. Степанюк, головний лікар КП Волочиський РЦ ПМСД Марущак П.І. та завідувач Війтовецької АЗПСМ Намистюк Л.В..

Вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 15:50 12.02.2019

В рамках відзначення 30 річниці виведення військ з Афганістану 11 лютого керуючий справами виконавчого комітету Війтовецької селищної ради Береза А.М. разом із  старостою Зеленівського старостинського округу Канарською Ж.С., першим заступником голови Волочиської районної державної адміністрації Каруном О.В., головою Волочиської районної ради Пазюком С.М. та представниками Спілки ветеранів Афганістану вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав покладанням квітів на могилу Шкабата В.С. у селі Зелена.