Війтовецька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Останні новини

«ПОСАДИ СВОЄ ДЕРЕВО!»

Дата створення: 09:33 19.04.2019

Станьте частинкою важливої події Вашого селища, зробіть його комфортним та привабливим!

Обережно, кір!!!

Дата створення: 12:43 17.04.2019

Кір – небезпечне вірусне захворювання, що характеризується загальною інтоксикацією, запальними процесами  зі сторони слизових очей, носоглотки, верхніх дихальних шляхів, характерною висипкою, яке може мати серйозні наслідки, особливо у дітей віком до 5 років.

Перелік земельних ділянок у смт.Війтівці для підготовки лотів з продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону

Дата створення: 13:08 15.04.2019

З метою реалізації Програми соціально-економічного розвитку громади, забезпечення ефективного використання земель смт. Війтівці, покращення бізнес клімату  і  залучення додаткових коштів у місцевий бюджет та для визначення реальної ринкової орендної плати за земельні ділянки  Війтовецька селищна рада здійснює комплекс робіт по  розробленню  проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для підготовки лотів з продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.  Проведення аукціонів  очікується на 4 квартал 2019року.

Перемога наших боксерів!

Дата створення: 15:30 12.04.2019

На початку квітня, за ініціативи  Хмельницької міської федерації боксу, під патронатом Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, за підтримки партнерів Федерації боксу, в спорткомплексі «Епіцентр» відбувся   перший міський турнір з боксу на призи ЗТУ Анатолія Чумакова. У турнірі взяли участь 124 учасника з Хмельницької, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Львівської, Закарпатської, Херсонської, Чернівецької областей, команди з Бобруйська та Гомеля (Білорусь), Литви та Молдови.

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО!

Дата створення: 11:53 09.04.2019

Пане Міністре! 31 березня я голосувала на виборчій дільниці не за місцем своєї реєстрації, а фактичного проживання. Перед цим я зверталась до уповноваженого органу, через який мене додали до списку виборців на тій дільниці, на якій я хотіла проголосувати. Маю питання, чи потрібно ще раз перевіряти себе у списках під час другого голосування на виборах? Дякую за відповідь.

День благоустрою (фотозвіт)

Дата створення: 13:56 05.04.2019