25 Січня, 2024 р., 14:19
Нова форма декларації про майновий стан і доходи
17 Січня, 2024 р., 14:11
Статтею 40 Конституції України визначено: «Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк»
11 Січня, 2024 р., 10:11
Упродовж 2023 року Волочиською окружною прокуратурою у взаємодії та координації з іншими правоохоронними органами вживались організаційно-практичні заходи, спрямовані на протидію злочинності в умовах реалізації вимог Закону України «Про прокуратуру» та положень Кримінального процесуального кодексу України, захист конституційних прав і свобод громадян від злочинних посягань, представництво інтересів громадян та держави в суді.
08 Січня, 2024 р., 13:40
На період пониження температури до -13 -18 градусів на території Війтовецької громади функціонуватимуть цілодобово ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ (ПН). Відповідальними за ПН буде забе6зпечиено цілодобове чергування.
08 Січня, 2024 р., 08:42
Головне управління ДПС у Хмельницькій області, зважаючи на необхідність наповнення системного бюджету в умовах воєнного стану, проводить активну роботу з налагодження діалогу з бізнес спільнотою та громадськістю.
08 Січня, 2024 р., 08:35
Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що в Україні 01 січня 2024 року розпочалась кампанія щорічного декларування доходів громадян, яка триватиме до 01 травня 2024 року.  Щорічне декларування доходів громадян передбачає подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи:
05 Січня, 2024 р., 10:28
26 січня 2024 року з 10:00 до 11:00 у приміщенні Війтовецької селищної ради відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником начальника обласної військової адміністрації Тюріним Сергієм Григоровичем.
21 Грудня, 2023 р., 11:55
Хмельницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»  звертається з переконливим проханням розрахуватися за доставку газу та не накопичувати боргів.
21 Грудня, 2023 р., 09:17
      Відповідно до статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2023 №543 «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», розпорядження начальника Хмельницької обласної військової адміністрації від 05.10.2023 №802/2023-р «Про проведення приписки громадян України 2007 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2024 року», розпорядження начальника Хмельницької районної військової адміністрації від 11.10.2023 №123/2023-р «Про організацію та проведення приписки юнаків 2007 року народження до призовних дільниць Хмельницького районного та Хмельницького об’єднаного міського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у січні – березні 2024 року»: