25 Березня, 2024 р., 14:08
 Волочиською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно двох чоловіків за фактами незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також незаконного збуту за попередньою змовою групою осіб особливо небезпечного наркотичного засобу канабісу (ч. 2 ст. 307 КК України).
22 Березня, 2024 р., 08:19
За процесуального керівництва Волочиської окружної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 390-1 КК України (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або не проходження програми для кривдників).
20 Березня, 2024 р., 14:26
       Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України  від 01.06 2011 р. № 869( в редакції постанови від 03.04.2019 р. №291) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», Наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України від 12.09.№239 « Про затвердження  Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення»  передбачено , що ліцензіат щороку  подає заяву, щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, з метою відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних із надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
20 Березня, 2024 р., 12:30
13 Березня, 2024 р., 08:41

05 Березня, 2024 р., 13:18

27 Лютого, 2024 р., 09:24
           Волочиською окружною прокуратурою постійно та систематично вивчається стан додержання вимог законодавства щодо раціонального використання бюджетних коштів.
20 Лютого, 2024 р., 11:35
     За публічного обвинувачення Волочиської окружної прокуратури суд визнав винним 41-річного місцевого жителя Волочиської ОТГ в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період (ст. 336 КК України).