Війтовецька територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

новини

17 Червня, 2020 р., 12:52
Державні аудитори Хмельниччини за  п’ять місяців поточного року
12 Червня, 2020 р., 10:24
про проведення державної інвентаризації земельних ділянок на території колишніх Кривачинецької, Бокиївської, Бронівської, Зеленівської, Криштопівської, Завалійківської сільських рад, що входять до складу  Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади Волочиського району
02 Червня, 2020 р., 10:02
    Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня–квітня 2020 року провели моніторинг 110 процедур закупівель товарів, робіт та послуг загальною вартістю 204 млн грн.
01 Червня, 2020 р., 19:19
На території України продовжують діяти карантинні заходи. У зв’язку із цим нам не вдалося провести традиційне свято дитинства. Але обділити своєю увагою діток, які плідно попрацювали протягом навчального року ми не змогли. Тому зранку вирушили до навчальних закладів нашої громади задля того, аби  відзначити учнів, які стали призерами районних та обласних олімпіад, конкурсу МАН України, спортивних та інших районних і обласних конкурсів, змагань та вручити їм щорічні одноразові премії. Селищний голова Ігор Степанюк привітав учнів та педагогів із завершенням самого «надзвичайного» навчального року та побажав учням гарного відпочинку, аби у новому навчальному році досягти ще вищих результатів.
29 Травня, 2020 р., 19:08
В умовах швидкого поширення коронавірусної хвороби в Україні, питання безпечних умов праці і належного захисту медичних працівників, а також працівників установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність нашої громади є вкрай важливим. Війтовецька селищна рада, з початку оголошення пандемії, за кошти місцевого бюджету придбала чимало засобів захисту для медиків та працівників інших установ. Але дуже приємно, що у такий складний час, громада не залишається сам на сам із своїми проблемами. Існують благодійники, які завжди готові прийти на допомогу. Сьогодні Війтовецька селищна рада отримала 2 тисячі медичних масок для потреб громади, які надало ТОВ «САН-ЕНЕРДЖИ УКРАЇНА» http://sunenergyua.com.ua/ на чолі з керівником Андрієм КМІТОЮ. Захисні маски вже передано працівникам Війтовецького пункту швидкої допомоги, медичним працівникам Війтовецької АЗПСМ, рятувальникам 26-го державниого пожежно-рятувальниого поста у смт. Війтівці, працівникам поштового відділення. Щиро дякуємо ТОВ «САН-ЕНЕРДЖИ УКРАЇНА» та його керівнику за турботу про наше здоров’я!
21 Травня, 2020 р., 16:33
Вітаю з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки! Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої громади та країни.
20 Травня, 2020 р., 08:52
Недоліки у господарюванні Красилівської центральної районної
20 Травня, 2020 р., 08:46
Асоціація міст України просила Уряд прийняти рішення про відновлення роботи непродовольчих ринків та направляла відповідний лист Прем’єр-міністру. 14 травня на позачерговому засіданні Уряд ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.
20 Травня, 2020 р., 08:43
Де?нь Євро?пи — свято, що відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 року.