13 Жовтня, 2023 р., 14:05
За результатами розгляду позову Волочиської окружної прокуратури до бюджету Війтовецької селищної ради буде стягнено безпідставно збережені кошти орендної плати в сумі 208 тис. грн.
12 Жовтня, 2023 р., 13:16
До уваги платників податків — фізичних  осіб щодо мінімального податкового  зобов’язання
12 Жовтня, 2023 р., 13:03
УВАГА! Закон про відновлення е-декларування та відкриття реєстру
04 Жовтня, 2023 р., 12:57
З 1 жовтня 2023 року послуги з розподілу природного газу на території Хмельницької області
03 Жовтня, 2023 р., 10:49
Починаючи з 7 жовтня 2023 року ідентифікація обʼєкта підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки, відповідно до пункту 12 Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки», за посиланням: http://e.dsns.gov.ua.
02 Жовтня, 2023 р., 15:12
Окружною прокуратурою постійно вивчається стан додержання вимог законодавства щодо раціонального використання бюджетних коштів.
21 Вересня, 2023 р., 16:23
До 15 років позбавлення волі засуджено жителя Донецької області, який інформував ворога про розташування військових частин та об’єктів критичної інфраструктури
18 Вересня, 2023 р., 12:39
       З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Хмельницькій області та недопущення занесення африканської чуми свиней на територію  області Головне управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  рекомендує власникам, які утримують поголів’я свиней посилити заходи профілактики недопущення АЧС.