27 Липня, 2023 р., 14:06
На сьогодні у Хмельницькій області до Реєстр волонтерів включено 179 фізичних осіб - благодійників. При тому що станом на 1 січня 2022 року було зареєстровано 26, а у лютому поточного року - 120 благодійників відповідно.
11 Липня, 2023 р., 14:21
Сказ – це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується враженням центральної нервової системи.
05 Липня, 2023 р., 13:10
Для забезпечення ефективного споживання електричної енергії в Україні, надаємо посилання для подачі заявки засобами Єдиного державного вебюпорталу електронних послуг (Портал Дія) - https://diia.gov.ua/services/obmin-lampochok для обміну ламп.
27 Червня, 2023 р., 15:21
«Призначення платежу»: нові правила заповнення з 1 липня 2023 року
26 Червня, 2023 р., 16:16
Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж п’яти місяців поточного року провели 184 заходи державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму 28,0 млн грн та виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 243,1 млн грн.
16 Червня, 2023 р., 13:14
За публічного обвинувачення Волочиської окружної прокуратури суд визнав винною 44-річну місцеву жительку Волочиської ОТГ Хмельницького району Хмельницької області у вчинені ряду крадіжок в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України).
12 Червня, 2023 р., 14:56
Прокуратура продовжує захищати інтереси держави у сфері охорони культурної спадщини. Волочиською окружною прокуратурою в інтересах держави до суду заявлено позов про повернення державі земельної ділянки із археологічною пам’яткою – курганом.