05 Квітня, 2023 р., 08:30
ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
04 Квітня, 2023 р., 15:09
Про зміну формату реквізиту при сплаті податків, зборів, єдиного внеску.
03 Квітня, 2023 р., 14:03
Нагадуємо, що з 1 по 5 квітня ваша газорозподільна компанія "Хмельницькгаз» приймає дані лічильників за березень.
03 Квітня, 2023 р., 09:15
Статтею 40 Конституції України визначено: «Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк»
30 Березня, 2023 р., 15:07
Волочиська ДПІ Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що  з 01 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2022 році. Відтак річну податкову декларацію про доходи за минулий рік за  новою формою  зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2023 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.
30 Березня, 2023 р., 12:57
Волочиською окружною прокуратурою постійно та систематично вивчається стан додержання вимог законодавства щодо раціонального використання бюджетних коштів.
30 Березня, 2023 р., 11:58
У зв’язку із повномасштабним вторгненням РФ в Україну, Указом Президента України №69/2022 від 24 лютого 2022 року «Про загальну мобілізацію», оголошено загальну мобілізацію, в тому числі і на території Хмельницької області.
30 Березня, 2023 р., 11:11
На тлі повномасштабного вторгнення російської федерації окружною прокуратурою активізовано роботу, спрямовану на виявлення та конфіскацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які незаконно перебувають у власності громадян російської федерації.