19 Квітня, 2022 р., 14:23
Хмельницька обласна військова адміністрація, Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти представляє Освітній Хаб Хмельниччини:
18 Квітня, 2022 р., 11:15
Асоціація міст України, яка цьогоріч відзначає своє 30-річчя, об’єднує громади усієї України. У складний для країни час органи місцевого самоврядування, які є членами АМУ, постійно приходять на допомогу один одному та систематично підтримують громади, які постраждали від агресії російських окупантів та опинилися на передовій воєнних дій.
18 Квітня, 2022 р., 10:45
Підприємці, що не мають боргів за використане блакитне паливо і розраховуються вчасно, можуть отримати спеціальні ціни від «Хмельницькгаз Збуту», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ».
18 Квітня, 2022 р., 08:35
14 квітня Парламент вніс зміни до Закону України «Про соціальні послуги» щодо надання соціальних послуг у разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану (законопроєкт №7201). Закон прийнятий у редакції Парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
14 Квітня, 2022 р., 10:42
На підставі пункту 1 статті 27 Кодексу цивільного захисту України, Положення про добровільні формування цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету міністрів Українии від 21.08.2013 № 616 для проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій за рішення Ради місністрів Автономної Республіки Крим, центрального органу виконавчої влади, місцевої державної адміністрації, органу місцевого самоврядування утворюються добровільні формування цивільного захисту.
14 Квітня, 2022 р., 10:40
Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану
11 Квітня, 2022 р., 09:32
ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
07 Квітня, 2022 р., 13:21
6 квітня 2022 року опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» №2145-IX від 24.03.22.
05 Квітня, 2022 р., 16:49
У Хмельницькій області протягом 2021 року на лептоспіроз захворіли 4 особи, на щастя, без летальних наслідків. Під час епідрозслідування випадків захворювання встановлено: причиною інфікування 2 громадян могли стати гризуни в домогосподарствах, у 2 інших – ловля та розробка риби поблизу водойм. За 3 місяці 2022 року, станом на 31 березня, зафіксовано уже 3 випадки лептоспірозу, усі — серед внутрішньо переміщених осіб.