29 Серпня, 2022 р., 15:17
Кожен працівник має право на отримання компенсації втраченого за час лікування заробітку – в умовах війни Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати допомоги по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі.
23 Серпня, 2022 р., 10:37
Державна податкова служба України з метою захисту прав платників податків в умовах воєнного стану та забезпечення кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури напередодні Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України повідомляє про можливі обмеження в роботі електронних сервісів ДПС (у тому числі електронного кабінету) 23 та 24 серпня 2022 року.
18 Серпня, 2022 р., 09:39
Верховна Рада прийняла Закон «Про затвердження Указу Президента України “Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, яким строк дії воєнного стану в Україні продовжено з 05 години 30 хвилин 23 серпня 2022 р. на 90 діб, а також Закон “Про затвердження Указу Президента України “Про продовження строку проведення загальної мобілізації”, яким строк проведення загальної мобілізації продовжено на 90 діб - до 21 листопада 2022 року.
17 Серпня, 2022 р., 10:39
Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень ? липень 2022 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн.
10 Серпня, 2022 р., 16:15
Одним із напрямків роботи Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України є проведення освітніх онлайн-практикумів, семінарів та вебінарів для спеціалістів місцевих рад різних галузей. Оскільки сьогодні представники ОМС лише вчаться налагоджувати ефективні комунікації та взаємодіяти із своїми громадами в умовах воєнного стану регіональним відділенням Асоціації міст України було проведено семінар «Комунікаційна робота громад в умовах воєнного стану. Кризові комунікації».
10 Серпня, 2022 р., 11:54
В зв’язку з введенням в дію з 11 жовтня 2010 року  нової  редакції  Державного класифікатора видів економічної діяльності України  ( КВЕД) – ДК 009:2010, суб’єктам підприємницької діяльності громади  , в яких вид діяльності не відповідає ДК 009:2010  необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг для впорядкування інформації , яка міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб , фізичних осіб та громадських формувань.
03 Серпня, 2022 р., 11:36
Парламент прийняв Закон України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» (законопроєкт №7427), спрямований на вирішення проблем комунальної теплоенергетики в цілому та забезпечення проходження опалювального сезону 2022/2023 року зокрема.
03 Серпня, 2022 р., 09:50
І. АЛГОРИТМ ДІЙ ВЧИТЕЛЯ ТА ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ОСОБИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ
01 Серпня, 2022 р., 10:00
Шостий місяць в Україні триває повномасштабна російсько-українська війна. Українські військовослужбовці героїчно обороняють рідну землю, але, на жаль, не буває воєн без жертв, тож ми втрачаємо наших героїв.