Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,  розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі код ДК 021:2015:44110000-4: Конструкційні матеріали (Шифер)

Дата: 06.11.2023 11:51

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,
 розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

код ДК 021:2015:44110000-4: Конструкційні матеріали

(Шифер)

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 «710, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

1. Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: Закупівля здійснюється для поповнення матеріального резерву відповідно до «Програми  захисту населення і території від надзвичайних  ситуацій техногенного та природного  характеру, забезпечення пожежної та  техногенної безпеки на території Війтовецької селищної  ради на 2021-2025  роки»

2. найменування замовника: Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області;

місцезнаходження  замовника: 31256, Хмельницька область, смт. Війтівці вул. Героїв України, 4

ідентифікаційний код замовника: 04403433;

категорія замовника: Відповідно  до п.1 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі»;

3. Ідентифікатор закупівлі:UA-2023-11-02-008832-a;

4. Предмет закупівлі:  код ДК 021:2015:44110000-4: Конструкційні матеріали  (Шифер);

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 200000,00 (Двісті тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ.

6. Місце постачання: 31256 Хмельницька область, Хмельницький район, смт. Війтівці вул. Героїв України, 4

7. Період постачання : до 08.12.2023 року.

8. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями.

9. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторисних призначень на 2023рік за рахунок коштів місцевого бюджету Війтовецької селищної територіальної громади на 2023 рік.

10. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Наказ Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі";

Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості брали до уваги:

• Інтернет ресурси:  Інформація з інтернет магазинів. Система Prozorro зробила відкритим доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Шифер 8-ми хвильовий 500шт;

Матеріал: фіброцемент (без вмісту азбесту)

Тип: хвилястий

Кількість хвиль:  не менше8 штук

Товщина: не менше 5.8 мм

Довжина: не більше1750 мм

Ширина:  не більше1130 мм

Корисна площа листа:  не менше1.68 м²

Загальна площа:  не більше1.98 м²

Колір: сірий не фарбований

Гарантований термін зберігання 12(місяців)

Шифер повинен бути новим, який раніше не був у використанні та цілим, укладеним на дерев'яний піддон, загорнутим пакувальною стрічкою, з нанесеним маркуванням або товарним знаком виробника на шифері. Упаковка і тара не повертаються постачальнику та їх вартість не відшкодовується.

У разі виявлення неякісного товару або такого, що не відповідає умовам договору, Постачальник зобов’язаний замінити неякісний товар без будь-якої додаткової оплати з боку Покупця, про що у складі тендерної пропозиції надати гарантійний лист.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Учасник подає пропозицію  з урахуванням вимог цього технічного завдання.

1. До ціни пропозиції включаються наступні витрати:

- вартість товару;

- податки і збори (обов’язкові платежі), що сплачуються або мають бути сплачені;

- витрати на поставку до адреси Замовника: 31256, Хмельницька область, Хмельницький район, смт Війтівці вул. Героїв України,4;

- розвантаження;

- переміщення у склад Замовника;

- інші витрати, передбачені для товару даного виду та умов закупівлі.

2. В ціновій пропозиції ціни вказуються за одиницю виміру товару, який пропонується для постачання із урахуванням кількості, що вимагається Замовником та остаточно виводиться  підсумкова ціна пропозиції.

3. Якість товару має відповідати вимогам державних стандартів, а також умовам, встановленим чинним законодавством до товару даного виду.

4. Товар повинен супроводжуватись документами, що підтверджують якість та безпеку, а саме: копіями сертифікатів якості/відповідності, та/або посвідчень про якість, та/або висновків санітарно–епідеміологічної експертизи, та/або декларації виробника, та/або іншим документальним підтвердженням якості та безпеки товару (у передбачених законодавством випадках).

5. Товар повинен бути новим, цільним, без заводського браку, мати підвищену міцність, термостійкість і бути стійким до  кліматичного впливу.

6. Товар має постачатись в тарі (упаковці), яка забезпечує збереження якості товару під час зберігання та транспортування.

7. Товар повинен розвантажуватись Постачальником і поставлятись у приміщення на адресу Замовника.

Документи що підтверджують відповідність  необхідним технічним характеристикам:

1. Гарантійний лист Учасника про те, що запропонований товар новий