28 Лютого, 2022 р., 15:46
28 Лютого, 2022 р., 15:42
????????ВІДКРИВАЄМО КІБЕРФРОНТ ??
22 Лютого, 2022 р., 14:59
Оскільки здоров’я та безпека платників - головний пріоритет ДПС, як соціально-відповідального державного органу, то у зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу СОVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Головне управління ДПС у Хмельницькій області наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби! Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до Центру обслуговування платників, можливо вирішити дистанційно (он-лайн або поштою).
21 Лютого, 2022 р., 13:14
21 Лютого, 2022 р., 11:31
З 01 січня 2022 року набрали чинності зміни до пункту 11 статті 3 розділу ІІ Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», згідно з якими суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі, при роздрібному продажу алкогольних напоїв у сфері торгівлі, громадського харчування зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО та/або через програмні РРО із зазначенням цифрового значення штрихового коду марки акцизного податку (серія та номер).
19 Лютого, 2022 р., 08:35
Сьогоднішні події на тимчасово окупованій території України є черговим витком гібридної війни проти нашої держави.
19 Лютого, 2022 р., 08:08
СБУ викрила масштабну схему COVID-підробок на Хмельниччині:  зловмисники «заробили» понад 6,7 млн грн