12 Листопада, 2019 р., 13:53
15 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ О 10.00 ГОД. В АКТОВОМУ ЗАЛІ ВІЙТОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ П"ЯТДЕСЯТ ДРУГА (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ ВІЙТОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (VII СКЛИКАННЯ)
08 Листопада, 2019 р., 21:50
08.11.2019року у бібліотечній світлиці, що в приміщенні сільського будинку культури с.Кривачинці, зібралося чимало людей, небайдужих до поетичного слова, на презентацію першої поетичної збірки Олега Стадніка "Квітослов".
08 Листопада, 2019 р., 21:30
9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.
08 Листопада, 2019 р., 10:28
Графік прийому громадян працівниками Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області в листопаді 2019 року - 12 та 19 з 9-00 до 12-00 години
07 Листопада, 2019 р., 12:21
06.11.2019р. в актовій залі Війтовецької селищної ради відбулася нарада-семінар з представниками Держпродспоживслужби, керівниками закладів освіти, кухарями, головними спеціалістами відділу освіти, молоді та спроту, культури та туризму.
31 Жовтня, 2019 р., 16:32
31 жовтня у приміщенні актової зали Війтовецької селищної ради відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Війтовецької селищної об’єднаної територіальної громади.
25 Жовтня, 2019 р., 10:24
Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.
25 Жовтня, 2019 р., 09:31
24 жовтня в приміщенні актової зали Війтовецькоі  селищноі ради відбувся семінар-навчання із працівниками закладів культури громади "Клубні заклади - базові заклади з організаціі дозвілля населення". Із основними напрямками роботи закалдів культури в період децентралізації ознайомила Валентина Борисівна Петрова - завідувач відділу науково-методичної роботи установ культури клубного типу Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.
17 Жовтня, 2019 р., 15:58
Сьогодні у Війтовецькій селищній раді представники Української фундації  правової допомоги Сергіна Тарнавська та Олена Немченко презентували жителям громади інформаційний термінал. Війтовецька громада стала однією із п'яти переможців у конкурсі Української фундації  правової допомоги на отримання цього терміналу та мобільного додатку «Онлайн-сервіси: безпечна громада» (всього на конкурс подались понад 133 громади). За подання заявки на участьу конкурсі окрема подяка Роксолані Каменяш із м.Хмельницького.