06 Квітня, 2021 р., 16:29
ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ  ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА ТА СІЛ ВІЙТОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
06 Квітня, 2021 р., 15:25
Статтею 40 Конституції України визначено: «Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк»
06 Квітня, 2021 р., 10:52
6 квітня 2021 року у залі засідань Війтовецької селищної ради пройшла зустріч із керівниками фермерських господарств та громадянами, які індивідуально обробляють земельні частки ( паї) на території сіл Війтовецької ТГ, бжолярів та за участі Війтовецького селищного голови Ігоря Степанюка, начальника Волочиської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Хмельницькій області  Анатолія Саланського, начальника Волочиського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Миколи Микуляка,  начальника Волочиського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області  Олександра Штанькевича.
05 Квітня, 2021 р., 09:34
Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, проводять роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.
01 Квітня, 2021 р., 08:05
Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотний проєкт «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації осіб з вадами слуху та представниками органів державної влади.
24 Березня, 2021 р., 08:04
22 Березня, 2021 р., 11:17
25 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ О 09.00 ГОД. В АКТОВОМУ ЗАЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІЙТОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ