10 Лютого, 2021 р., 16:29
10 Лютого, 2021 р., 13:31
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ПІДПРИЄМЦІВ
09 Лютого, 2021 р., 13:27
Сьогодні, 9 лютого 2021 року, підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води між Кабінетом Міністрів України та Асоціацією міст України. Підписання відбулося в залі Міністерства розвитку громад та територій України.
04 Лютого, 2021 р., 08:16
Волочиська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що з початком 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року.
27 Січня, 2021 р., 11:55
Налагодження якісного транспортного сполучення між населеними пунктами нашої територіальної громади – одне із пріоритетних завдань діяльності Війтовецької селищної ради. Днями завершено перемовини із перевізником, ФОП Олійник В.М. щодо відновлення автобусного сполучення із с.Завалійки,  погоджено автобусні маршрути до сіл Видава, Зелена, Пахутинці, а також укладено договір щодо відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій жителів нашої громади. Фінансування пільгового проїзду буде здійснюватись за кошти місцевого бюджету відповідно до «Програми організації перевезень  пільгових категорій населення та відшкодування інших пільг жителям Війтовецької селищної ради на 2021-2025 роки»
26 Січня, 2021 р., 16:48
28 СІЧНЯ 2021 РОКУ О 10.00 ГОД. В АКТОВОМУ ЗАЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВІЙТОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
26 Січня, 2021 р., 15:16
27 СІЧНЯ 2021 РОКУ О 10.00 ГОД. ВІДБУДЕТЬСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ В АКТОВОМУ ЗАЛІ ВІЙТОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
26 Січня, 2021 р., 11:05
Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що з 01.01.2021 змінилися граничні обсяги доходів, що дають право перебувати на спрощеній системі оподаткування платникам єдиному податку (ЄП) першої – третьої груп.
22 Січня, 2021 р., 12:09
Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Тож прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!