За реагування Волочиської окружної прокуратури збільшено розмір орендної плати за використання 45 га землі

Дата: 05.04.2021 09:34

Фото без описуОргани прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, проводять роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Волочиською окружною прокуратурою виявлено факти суттєвого заниження орендних платежів за використання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Наркевицької об’єднаної територіальної громади.

Встановлено, що на підставі договору оренди сільськогосподарському підприємству для ведення товарного сільськогосподарського виробництва надана земельна ділянка площею 45 га.

З часу укладення договору нормативна грошова оцінка земельної ділянки суттєво змінилась, а тому розмір орендної плати підлягає перегляду.

З огляду на викладене, місцевою прокуратурою до Господарського суду Хмельницької області заявлено позовну заяву про внесення змін до договору оренди вказаної земельної ділянки, а саме збільшення нормативної грошової оцінки на 580 тис. грн. та розміру орендної плати на 94 тис. грн. в рік.

Господарським судом Хмельницької області розглянуто вказаний позов місцевої прокуратури та прийнято рішення про закриття провадження у справі у зв’язку із добровільним виконанням відповідачем позовних вимог шляхом укладення додаткової угоди.

Прокурор Волочиської

Окружної прокуратури                                              О. Блажієвський