15 Серпня, 2017 р., 16:04
19 серпня відбудеться щорічне святкування Дня селища Війтівці. Початок о 18:00.
07 Серпня, 2017 р., 09:03
5 серпня відбувся святковий концерт до Дня села Зелена.
03 Серпня, 2017 р., 16:18
3 серпня в приміщені Війтовецького будинку культури відбулася 20 позачергова сесія Війтовецької селищної ради.
03 Серпня, 2017 р., 12:41
2 серпня, у день пам’яті пророка Іллі, у селі Куровечка святкували День села.
25 Липня, 2017 р., 14:42
Волочиське відділення Красилівської ОДПІ інформує, що з 1 липня 2017 року діє повноцінний режим системи автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення їх реєстрації у ЄРПН. З 1 квітня 2017 року запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (далі – СМ КОР). Тобто, реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН може бути зупинена у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступенів ризиків, достатніх для зупинення їх реєстрації у ЄРПН. Такі критерії визначені наказом МФУ від 13.06.2017 № 567. З 01.04.2017 по 01.07.2017 діяв перехідний період, протягом якого зазначена процедура здійснювалась без фактичного зупинення податкових накладних/розрахунків у ЄРПН. З 01 липня 2017 року запроваджено повноцінний режим СМ КОР. Якщо квитанція про реєстрацію/відмову/зупинення ПН/РК не надходить, документ вважається зареєстрованим у ЄРПН. У разі, якщо за результатами моніторингу визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідає умовам, визначеним п. 6 Критеріїв, затверджених наказом №567, реєстрація такої податкової накладної/розрахунку коригування зупиняється. У разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у ЄРПН, платник має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію за встановленою формою (додаток до Критеріїв, затверджених наказом №567 – Таблицю даних платника податків) щодо: - видів економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010); - кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку; - кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку. Інформація за встановленою формою подається платником податку в електронному вигляді засобами електронного зв'язку. Порядок дії СМ КОР визначено п. 201.16 ст. 201, п. 57 розд. ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України., п. 3, 4, 6 наказу МФУ від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування».
12 Липня, 2017 р., 11:46
Гарною традицією стало свято села в Писарівці. Так вже склалося, що на один день календаря припадає і свято Івана Купала.
29 Червня, 2017 р., 15:12
29 Червня, 2017 р., 15:06
Селищною виборчою комісією прийнято постанову про реєстрацію кандидатів на посаду старост сіл  Війтовецької  селищної ради, ознайомитись із даним документом можна за посиланням.