12 Жовтня, 2017 р., 10:13
День села Порохня
05 Жовтня, 2017 р., 14:36
30 вересня відбувся святковий концерт до Дня села у Сарнові.
04 Жовтня, 2017 р., 15:18
Вчителі, вихователі - це ті люди, яким довірено найцінніше – навчання та виховання підростаючого покоління. І хоч результат їхньої праці не видно миттєво, саме від них залежить багато в чому майбутнє нашої держави.
22 Вересня, 2017 р., 15:04
21 вересня село Бокиївка відсвяткувало свій День народження
20 Вересня, 2017 р., 12:55
Уряд України запровадив якісний та дієвий діалог з бізнесом, готовий продовжувати вже діючі програми підтримки підприємців і одночасно бути ефективним майданчиком розв’язання проблем. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з провідними компаніями України.
15 Вересня, 2017 р., 09:53
Починаючи з понеділка, 11 вересня, у школах Війтовецької ОТГ проводилися різні заходи з нагоди тижня фізичної культури та спорту. Це різні турніри з футболу, волейболу, баскетболу, спартакіади з легкої атлетики та інше.
12 Вересня, 2017 р., 08:39
До уваги жителів громади! Щовівторка працівниками управління Пенсійного фонду України будуть надаватися послуги в приміщенні Центру надання адміністративних послуг за адресою: смт. Війтівці, вулиця Героїв України буд. 10Г