Здобутки юних боксерів

Дата: 05.03.2020 15:00

Фото без описуПротягом лютого - березня Війтовецька Федерація Боксу «Клуб боксу» брала участь в Зональних змаганнях  Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей серед юнаків 2006-07 р.н. та в ІІ-му відкритому міському турнірі з боксу на призи ЗТУ Чумакова А.М.

Фриз Дмитро, Дремлюга Ростислав, Стаднічуки Ілона та Владислав, Пелих Назар, Зініч Владислав, Рак Богдан під керівництво тренера Олега Лапінського показали відмінні результати та проявили себе з найкращої сторони. Кожен учасник змагань отримав відповідну нагороду в своїй ваговій категорії. Так, Ростилав Дремлюга, для якого змагання такого рівня були першими, в своїй ваговій категорії отримав І місце в Зональних змаганнях. Інші учасники команди отримали ІІ – ІІІ місця в відповідних категоріях.

Юних спортсменів привітав селищний голова Ігор Степанюк, який відмітив важливу роль спорту в розвитку особистості, її людських якостей. Вітаємо учасників команд з їх досягненнями.