Вручено авто поліцейському офіцеру громади!

Дата: 12.03.2020 12:45

Фото без опису

Від завтра у нашій громаді на службу заступає поліцейський офіцер громади (ПОГ) Сергій Рябий, який тісно співпрацюватиме з селищною радою. Пріоритетом його роботи є  запобігання правопорушенням. Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізовується у рамках реформи поліції. Підготовкою ПОГів займались Департамент юстиції Сполучених Штатів Америки разом із Національною поліцією, вони ж і будуть координувати їхню роботу.

У поліцейського офіцера громади будуть права працівника поліції:

як дільничний – складати адміністративні протоколи;

як патрульний – зупиняти автомобілі і складати протоколи;

як поліцейський дозвільної системи – перевіряти власників авто;

як ювенальна превенція – проводити профілактику в школах тощо.

У випадку, до прикладу, кримінального правопорушення – вбивства, грабежі – він має право реагувати негайно та викликати слідчо-оперативну групу.

Завдяки проєкту «Поліцейський офіцер громади» планується досягти нового рівня комунікації і поліцейського сервісу.

У громаді для роботи офіцера створено належні умови. Відкриття приміщення Поліцейської станції у смт.Війтівці відбулось ще у серпні 2018 року. А сьогодні, 12 березня 2020 року на майдані Незалежності обласного центру відбувся урочистий захід з нагоди презентації проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Хмельниччині, у якому взяли участь і наш поліцейський офіцер громади Сергій Рябий та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Анатолій Береза. Під час заходу керівництво області та Нацполіції вручили нашим представникам сертифікат та ключі від службового автомобіля.