05 Травня, 2018 р., 09:50
Волочиське відділення Красилівської ОДПІ інформує:
04 Травня, 2018 р., 13:14
2  травня консультанти проекту «ПУЛЬС» - консультант з юридичних питань Дмитро Василенко, з бюджетних питань Олена Бохонська та консультант з комунікацій Анна Сіра, відвідали Війтовецьку селищну раду.
04 Травня, 2018 р., 12:30
Фотоконкурс «Меджибіж - містечко біля Бога» проводиться з метою пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей Меджибожа, сприяння розвитку творчих зв'язків і обміну досвідом між фотографами, закріплення кращих традицій фотомистецтва, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві.
02 Травня, 2018 р., 15:33
27 квітня відбувся звітний концерт Писарівської дитячої музичної школи. Захід проходив у приміщенні Писарівського СБК. Концерт відвідали жителі громади, батьки вихованців, а також запрошені – секретар Війтовецької селищної ради Глущак Н.С. та заступник-начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Воробйова О.О.
02 Травня, 2018 р., 10:13
26 Квітня, 2018 р., 15:46
      Волочиське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області звертає      увагу керівників органів місцевого самоврядування та керівників суб'єктів господарювання, що наказом Міністерства фінансів України від 19.02.2018 № 288, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.03.2018 за №293/31745 (далі - Наказ № 288), внесено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових  документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.02.2016 за №220/28350 (далі – Положення № 13).
25 Квітня, 2018 р., 15:02

25 Квітня, 2018 р., 14:52
20 квітня, в рамках Тижня безпеки дитини, вихованці Війтовецького ДНЗ "Барвіночок" відвідали  26-й ДПРП смт Війтівці.
25 Квітня, 2018 р., 14:30
18 квітня, за сприяння Асоціації міст України, до Війтовецької ОТГ, з метою обміну досвідом, завітали представники об'єднаних громад Житомирщини та представники адміністрації Теофіпольської селищної ради.
19 Квітня, 2018 р., 14:11
       Волочиський міжрайонний відділ  ДУ«Хмельницький обласний лабораторний       центр Міністерства охорони здоров’я України» з метою профілактики        виникнення та розповсюдження гострих кишкових інфекцій, харчових     отруєнь, особливо у теплий період року, повідомляє Вам про можливість надання нами послуг по профілактичному обстеженню персоналу закладу (кухарі, офіціанти, прибиральники, посудомийниці і т. д.) на носійство збудників кишкових інфекцій та патогенного стафілококу, в т. ч. з метою оформлення особової медичної книжки, при проходженні згаданим декретованим контингентом попередніх та періодичних медичних оглядів, можливість проведення досліджень питної води по показниках епідемічної безпеки (мікробіологічні, паразитологічні дослідження).