ДПС розвінчує міфи про фіскалізацію!

Дата: 18.11.2020 08:25

Фото без описуМіф №1 – РРО/ПРРО МАЮТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ФОП, ЯКІ ВЕДУТЬ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ НА РИНКАХ ТА ТІ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ НАСЕЛЕННЮ.
З-під фіскалізації виведено ФОП І групи єдиного податку. Більше того, збільшено ліміти доходів для «єдинників» І групи до 1 млн грн.
Проте інші групи ФОП повинні будуть застосовувати РРО/ПРРО з 1 квітня 2021 року, а ті підприємці, які здійснюють продаж ювелірної продукції, лікарських засобів та технічно-складних побутових приладів – вже з 1 січня наступного року.
Не мають також використовувати РРО/ПРРО підприємці, які продають текстиль на ринках – з-під фіскалізації виведено навіть таку ризиковану операцію – як продаж текстилю!

Міф №2 - ДІЮЧЕ ЗАКОНОДАВСТВО ЗОБОВ’ЯЗУЄ «ЄДИННИКІВ» ВЕСТИ ПЕРВИННУ ДОКУМЕНТАЦІЮ СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА БУХГАЛТЕРІЮ.

Зобов’язані вести первинний облік своєї діяльності та бухгалтерську документацію: тільки підприємці, які здійснюють продаж ювелірної продукції, лікарських засобів та технічно-складних побутових приладів.

Таким чином, зобов’язання щодо введення РРО/ПРРО полягає лише в тому, щоб вести облік товарів, які реалізує підприємець. І не потрібно жодної «первинки»! Мораторій на перевірку бізнесу діє до кінця карантину!