Вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва із професійним святом

Дата: 09.11.2020 13:58

Фото без опису

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у актовій залі Війтовецького центрального будинку культури привітали кращих представників галузі. Зі словами подяки до тих, хто створює свято, несе добро, посмішки та радість, долучає жителів громади  до світу прекрасного звернулась заступниця Війтовецького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Воробйова, яка подякувала усім працівникам за роботу та побажала доброго здоров’я, натхнення, морального задоволення, належної матеріальної віддачі від праці, а кращих працівників нагородила Грамотами виконавчого комітету.

До вітань долучились і представники Благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч», побажали усім присутнім  здоров’я та невичерпної творчості та нагородили подяками народного депутата.

Гарного настрою та позитивних емоцій усім присутнім додав невеличкий святковий концерт підготовлений працівниками Війтовецького ЦБК та  Писарівської ДМШ.