04 Вересня, 2018 р., 14:30
Вже більше двох років маленькі жителі с. Писарівка чекали відкриття нового приміщення дитячого садочка «Зоряночка». І ось настала ця довгоочікувана подія – 3 вересня відбулося урочисте відкриття  закладу.
04 Вересня, 2018 р., 09:34
Засідання виконавчого комітету Війтовецької селищної ради №8
30 Серпня, 2018 р., 08:05
28.08.2018 року набрали чинності зміни, одночасно із набранням чинності закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання», спрямованих на захист прав дітей та посилення відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів.
29 Серпня, 2018 р., 13:03
28 серпня село Видава відсвяткувало свій День народження
29 Серпня, 2018 р., 09:12
Волочиське відділення Головного управління ДФС у Хмельницькій області нагадує, що з 2 липня 2018 р. почали діяти нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів. Звертаємо увагу, що рахунки для сплати ЄСВ не змінилися.
28 Серпня, 2018 р., 09:44
Війтовецька громада на святкуванні Дня міста та Дня Незалежності України у Волочиську