28 Вересня, 2018 р., 13:03
Я, Писарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів , запрошую всіх своїх випускників, всіх теперішніх учнів, всіх тих, хто працював чи зараз працює у моїх класах з моїми дітлахами, всіх тих, хто переймається моїми проблемами і підтримує мене, до себе на ювілей.  Знаю, що серед моїх випускників є вчені і лікарі, вчителі і бізнесмени, юристи і військові, робітники і сільські трудівники. Є серед вас чарівні жінки-матері й дбайливі чоловіки - батьки. Є маленькі кумедні хлопчики і веселі дівчатка. Ви всі дуже різні, але є те, що об′єднує вас - це я - ваша рідна Писарівська школа.  Ви, напевне, вже чули, що незабаром я відзначатиму свій СТОЛІТНІЙ ювілей. Я готуюся до свята і вірю що воно буде справжнім.  Завітайте 13 жовтня 2018 року о 13.00 до школи, щоб привітати мене з ювілеєм і зустрітися зі своїми вчителями та шкільними друзями. Подаруйте тепло своїх сердець.
28 Вересня, 2018 р., 11:50
День села Сарнів
27 Вересня, 2018 р., 08:48
В Україні вводять нові штрафи за порушення ПДР
25 Вересня, 2018 р., 15:58
День села Бокиївка (фотозвіт)
25 Вересня, 2018 р., 14:40
28.08.2018 року набули чинності зміни в законодавстві, одночасно із набранням чинності закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання», спрямованих на захист прав дітей та посилення відповідальності батьків, які ухиляються від сплати аліментів.
24 Вересня, 2018 р., 10:13
21 вересня у селі Бокиївка відбулося відкриття водонапірної башти загальним об’ємом 15 м. куб..  Введена в експлуатацію башта забезпечить близько 300 жителів села безперебійним водопостачанням.
14 Вересня, 2018 р., 15:48
В період з 14 по 25 вересня 2018року на території Хмельницької області має проводитись вакцинація диких мясоїдних (в тому числі червоної лисиці) проти сказу. Вакцинація на території Волочиського району буде проводитись повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою літаків. Звертаємось до мешканців з проханням з порузумінням віднестись до заходів з вакцинації диких мясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.
12 Вересня, 2018 р., 12:41
Відповідно до п. 43.3 ст. 43 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб, які розраховуються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.
06 Вересня, 2018 р., 09:13
Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2018 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 13 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 години.