19 Квітня, 2018 р., 12:54
         Зазвичай, коли ми п’ємо  воду, то не думаємо про її хімічний склад, про те, як вода впливає на наше з вами здоров’я.
12 Квітня, 2018 р., 15:07
11 квітня, на запрошення адміністрації Чорноострівської селищної ради, творчі колективи Війтовецької ОТГ стали учасниками фольклорного дійства у с.Бережанка.
06 Квітня, 2018 р., 09:08
5 квітня працівники виконавчого комітету Війтовецької селищної ради взяли участь в благоустрої населеного пункту в рамках щорічної акції "За чисте довкілля".
02 Квітня, 2018 р., 15:15
КОЛИ В ГРОМАДІ УСІ ПРАЦЮЮТЬ ЄДИНОЮ КОМАНДОЮ, ТО І РЕЗУЛЬТАТИ ЇХ ДІЯЛЬНОСТІ - ОЧЕВИДНІ
02 Квітня, 2018 р., 14:12
29 березня у Писарівському БК відбувся ІІ етап (обласний) гляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва серед загальноосвітніх навчальних закладів, в ході якого учні Війтовецької та Наркевицької громад демонстрували свої таланти.
29 Березня, 2018 р., 14:00
Послуги, які надаються спеціалістами Волочиського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області щовівторка з 9 до 12 години в приміщені ЦНАП Війтовецької селищної ради за адресою смт. Війтівці, вул. Героїв України, 10Г
27 Березня, 2018 р., 12:58
28 березня 2018 року з 9-00 до 12-00 працівником Волочиського відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду у Хмельницькій області надаватимуться консультації та роз"яснення щодо пенсійного законодавства в приміщенні ЦНАП по вул. Героїв України, 10Г (колишнє приміщення міліції)
22 Березня, 2018 р., 13:51
Закликали весну у Війтовецькому ЗДО "Барвіночок"
22 Березня, 2018 р., 09:52
20 березня у приміщенні Війтовецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся І етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва серед загальноосвітніх навчальних закладів Війтовецької ОТГ.