Прокуратура на захисті інтересів держави

Дата: 18.09.2020 12:44

Фото без описуГородоцькою місцевою прокуратурою продовжуються активно вживатися заходи представницького характеру, спрямовані на захист інтересів держави  у сфері земельних відносин.

Так, лише у поточному кварталі забезпечено виконанням 4 рішення суду, постановлених за позовами прокурора. Як наслідок територіальним громадам району та державі повернуто 7,73 га земель сільськогосподарського призначення, вартістю 340 тис. грн., які в подальшому можуть бути наданні громадянам, які не реалізували своє право на отримання земельних ділянок в межах норм безоплатної приватизації, у тому числі, учасникам АТО.

До прикладу, Наркевицькій ОТГ повернуто у власність земельну ділянку площею 1,55 га, вартістю 76 тис. грн. Згідно рішення суду, постановленого за позовом місцевої прокуратури, мешканка Волочиського району, приховуючи факт одержання землі в межах норм безоплатної приватизації, безоплатно набула у власність для ведення особистого селянського господарства вказану земельну ділянку, яка вибула із комунальної власності поза волею її власника, а саме територіальної громади.

Прокурор Городоцької

місцевої прокуратури                Гричанюк В.А.