Війтовецька територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №7 13.05.2021

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОТОКОЛ № 7

засідання виконавчого комітету

від 13 травня 2021 року

смт. Війтівці 

   

Головував на засіданні виконавчого комітету Степанюк І.Г. – селищний голова. 

Були присутні члени виконавчого комітету:  Басій К.О., Береза А.М.,               Білий П.М., Бородай О.В., Вітка О.Ф., Воробйова О.О., Гальміз С.П.,                 Глущак Н.С., Грех О.С., Кінделевич Л.М., Ластовецький В.В., Осацький Ю.М., Райтаровський Г.В., Рябий С.В., Смарунь С.А., Трач О.О.                     

Запрошені на засідання виконавчого комітету: Вітко Г.В. – начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення, Балайда О.І. –  директор КП «Громадське», Долічна І.В. – начальник відділу обліку і звітності,  Камінський Д.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму, Мала І.О. – головний спеціаліст загального відділу, Мартинюк О.В. – начальник відділу «ЦНАП», Мариніна А.О. - начальник відділу «Служба у справах дітей», Михальчишина А.М. – начальник фінансового відділу,                  Свистун В.М. - начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин, Сенюк І.В. – головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин.

Відсутні члени виконавчого комітету: Микуляк М.Я., Штанькевич О.П.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:   

  1. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2021 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

№ 81 від 13.05.2021 р. стор. – _____

Доповідає: головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин Сенюк І.В. 

                                                                                                                                                                                         

  1. Про затвердження Акту  про визначення розміру збитків/ безпідставно збережених коштів від 27 квітня 2021року.

№ 82 від 13.05.2021 р. стор. – _____

Доповідає: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин Свистун В.М. 

                                                                                                                                                                                          

  1. Про створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради.

№ 83 від 13.05.2021 р. стор. – _____

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Воробйова О.О.

 

  1. Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки  безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди (ТС) в смт. Війтівці по вул. Перемоги, 12  гр. Вітка С.В. та Вітка Т.М.

№ 84 від 13.05.2021 р. стор. – _____    

Доповідає: головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин Сенюк І.В.                                                                                                                                                                                               

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 17, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.

 

 

1.      Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2021 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

СЛУХАЛИ: Сенюк І.В.головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин, про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2021 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2021 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

ПІДСУМКИ  ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 17, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.      

 

2.      Про затвердження Акту  про визначення розміру збитків/ безпідставно збережених коштів від 27 квітня 2021року.

СЛУХАЛИ: Свистуна В.М.начальника відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин, про затвердження Акту  про визначення розміру збитків/ безпідставно збережених коштів від 27 квітня 2021року.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження Акту  про визначення розміру збитків/ безпідставно збережених коштів від 27 квітня 2021року» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

ПІДСУМКИ  ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 17, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.      

 

3.      Про створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради.

СЛУХАЛИ: Воробйову О.О. заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, про створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 17, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.

 

4.      Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки  безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди (ТС) в смт. Війтівці по вул. Перемоги, 12  гр. Вітка С.В. та Вітка Т.М.

  СЛУХАЛИ: Сенюк І.В.головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин, про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки  безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди (ТС) в смт. Війтівці по вул. Перемоги, 12                   гр. Вітка С.В. та Вітка Т.М.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки  безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди (ТС) в                       смт. Війтівці по вул. Перемоги, 12  гр. Вітка С.В. та Вітка Т.М.» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

ПІДСУМКИ  ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 17, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.     

 

Селищний голова                                             Ігор СТЕПАНЮК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задоволені Ви роботою сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь