Війтовецька територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №12 15.07.2021

ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОТОКОЛ № 12

засідання виконавчого комітету

від 15 липня 2021 року

смт. Війтівці 

   

Головував на засіданні виконавчого комітету Степанюк І.Г. – селищний голова. 

Були присутні члени виконавчого комітету:  Басій К.О., Береза А.М.,               Білий П.М., Бородай О.В., Вітка О.Ф., Воробйова О.О., Гальміз С.П.,                 Глущак Н.С., Грех О.С., Кінделевич Л.М., Микуляк М.Я., Осацький Ю.М., Рябий С.В., Трач О.О.,  Штанькевич О.П.

Запрошені на засідання виконавчого комітету: Вітко Г.В. – начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення, Губай О.М. – заступник директора КП «Громадське», Демчинська І.В. – начальник загального відділу, Долічна І.В. – начальник відділу обліку і звітності, Домбровська Р.В. – начальник відділу соціального захисту населення, Камінський Д.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму, Ковальчук І.В. – головний спеціаліст відділу «ЦНАП»,  Михальчишина А.М. – начальник фінансового відділу, Свистун В.М.- начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин.  

Відсутні члени виконавчого комітету: Ластовецький В.В., Райтаровський Г.В., Смарунь С.А.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:  

  1. Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 15 липня 2021 року № 8.

№ 130 від 15.07.2021 р. стор. – _____

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Воробйова О.О.

  1. Про створення комісії з питань формування пропозицій, щодо потреби надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та затвердження Положення про цю комісію.

№ 131 від 15.07.2021 р. стор. – _____

Доповідає: начальник відділу «Служба у справах дітей» Мариніна А.О.

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 16, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.

 

 

  1. Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 15 липня 2021 року № 8.

СЛУХАЛИ: Воробйову О.О. заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 15 липня 2021 року № 8.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 15 липня 2021 року № 8» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 16, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.

2.      Про створення комісії з питань формування пропозицій, щодо потреби надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та затвердження Положення про цю комісію.

СЛУХАЛИ: Мариніну А.О. начальника відділу «Служба у справах дітей», про створення комісії з питань формування пропозицій, щодо потреби надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та затвердження Положення про цю комісію.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про створення комісії з питань формування пропозицій, щодо потреби надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа та затвердження Положення про цю комісію» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 16, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.

 

 

Селищний голова                                             Ігор СТЕПАНЮК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задоволені Ви роботою сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь