Війтовецька територіальна громада

Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 11 25.06.2024

     ВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОТОКОЛ № 11

засідання виконавчого комітету

від 25 червня 2023 року  

смт Війтівці

 

Головував на засіданні виконавчого комітету: Степанюк І.Г. – селищний голова. 

Були присутні члени виконавчого комітету: Басій К.О., Береза А.М., Бородай О.В., Білий П.М., Вітка О.Ф., Воробйова О.О., Гальміз С.П., Глущак Н.С., Грех О.С., Кінделевич Л.М., Ластовецький В.В., Микуляк М.Я.,  Осацький Ю.М., Райтаровський Г.В., Рябий С.В., Смарунь С.А., Трач О.О.  

Запрошені на засідання виконавчого комітету: Балайда О.І. –  директор КП «Громадське», Вдовина Н.М. - головний спеціаліст  відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин,    Вітко Г.В. - начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення, Глущак В.В. – головний спеціаліст відділу «ЦНАП», Гордієнко П.П. – головний спеціаліст з питань цивільного захисту населення відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин, Демчинська І.В. – начальник загального відділу, Долічна І.В. – начальник відділу обліку і звітності, Домбровська Р.В. – начальник відділу соціального захисту населення, Камінський Д.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму, Мариніна А.О. – начальник відділу «Служба у справах дітей», Михальчишина А.М. – начальник фінансового відділу, Рендюк В.В. – головний спеціаліст відділу управління персоналом та юридичного забезпечення, Саланський А.М. – начальник Волочиської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області, Стаднік А.В. – директор КУ ЦНСП, Шелега О.О. – начальник Волочиського управління Хмельницької філії Хмельницького ОЦЗ, Шумеляк В.А. – головний спеціаліст з публічних закупівель відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин.

Відсутні члени виконавчого комітету: Бай І.М.  

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної  ради на ІІ півріччя 2024 року.

№ 85 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Береза А.М.

 Про присвоєння адреси  житловому будинку  по вул. Слави, 3 в с-щі Війтівці Хмельницького району Хмельницької області гр. Фальшовнику Михайлу Васильовичу.

№ 86 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин Вдовина Н.М.

 1. Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків на території Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області на 2024-2026 роки.

№ 87 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: головний спеціаліст з питань цивільного захисту населення відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин Гордієнко П.П.

 1. Про надання дозволу на видалення небезпечних дерев згідно акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території с. Сарнів Хмельницького району Хмельницької області.

№ 88 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: головний спеціаліст з публічних закупівель відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування архітектури та земельних відносин Шумеляк В.А.

 1. Про затвердження висновку комісії  з питань опіки та піклування  при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради.  

№ 89 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: начальник відділу соціального захисту населення Домбровська Р.В.

 1. Про закріплення  права користування житлом  за дитиною-сиротою, Брускою Адріаною Андріївною, 05.11.2007 р.н., та призначення відповідального за збереження житла.

№ 90 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: начальник відділу «Служба у справах дітей» Мариніна А.О. 

 1. Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди торгівельного павільйону на орендованій земельній ділянці по вул. Миру в смт Війтівці гр.Адамяну А.М.

№ 91 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин Вдовина Н.М.

 1. Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 21 червня 2024 року № 4 відповідно до Цільової програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни, членів їх сімей, сімей зниклих безвісти захисників, вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та підтримки сімей загиблих (померлих) військовослужбовців Війтовецької селищної ради на 2024 рік.

№ 92 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Воробйова О.О.

 1. Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 21 червня 2024 року № 8 відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян,які проживають в населених пунктах Війтовецької селищної територіальної громади.

№ 93 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Воробйова О.О.

 1. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

№ 94 від 25.06.2024 р. стор. – _____

Доповідає: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Береза А.М. 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ ГОЛОСУВАЛИ – 0.

 

 1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної  ради на ІІ півріччя 2024 року.

СЛУХАЛИ: Березу А.М. – керуючого справами (секретар) виконавчого комітету, про затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІ півріччя 2024 року.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження плану роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІ півріччя 2024 року» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 1. Про присвоєння адреси житловому будинку по вул. Слави, 3  в              с-щі Війтівці Хмельницького району Хмельницької області                                     гр. Фальшовнику Михайлу Васильовичу.   

СЛУХАЛИ: Вдовину Н.М. – головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин, про присвоєння адреси житловому будинку по вул. Слави, 3 в с-щі Війтівці  Хмельницького району Хмельницької області гр. Фальшовнику Михайлу Васильовичу.   

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про присвоєння адреси житловому будинку по вул. Слави, 3 в  с-щі Війтівці Хмельницького району Хмельницької області                     гр. Фальшовнику Михайлу Васильовичу» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 1. Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків на території Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області на 2024-2026 роки.

СЛУХАЛИ: Гордієнко П.П. - головного спеціаліста з питань цивільного захисту населення відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин, про затвердження номенклатури та обсягів  місцевого матеріального резерву для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків на території Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області на 2024-2026 роки.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ     ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження номенклатури та обсягів  місцевого матеріального резерву для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків на території Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області на 2024-2026 роки» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 1. Про надання дозволу на видалення небезпечних дерев згідно акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території                  с. Сарнів Хмельницького району Хмельницької області .

СЛУХАЛИ: Шумеляка В.А. - головного спеціаліста з публічних закупівель відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин, про надання дозволу на видалення  небезпечних дерев згідно акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню  на території с. Сарнів Хмельницького району Хмельницької області. ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ     ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про надання дозволу на видалення  небезпечних дерев згідно акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню  на території с. Сарнів Хмельницького району Хмельницької області» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 1. Про затвердження висновку комісії  з питань опіки та піклування  при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради.

СЛУХАЛИ: Домбровську Р.В. – начальника  відділу «Служба у справах дітей», про затвердження висновку комісії  з питань опіки та піклування  при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження висновку комісії  з питань опіки та піклування  при виконавчому комітеті Війтовецької селищної ради» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 1. Про закріплення права користування житлом за дитиною-сиротою, Брускою Адріаною Андріївною, 05.11.2007р.н., та призначення відповідального за збереження житла.

СЛУХАЛИ: Мариніну А.О. – начальника  відділу «Служба у справах дітей», про закріплення права користування житлом за дитиною-сиротою, Брускою Адріаною Андріївною, 05.11.2007 р.н., та призначення відповідального за збереження житла.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про закріплення  права користування житлом  за дитиною-сиротою, Брускою Адріаною Андріївною, 05.11.2007 р.н., та призначення відповідального за збереження житла» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 1. Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди торгівельного павільйону на орендованій земельній ділянці по вул. Миру в смт Війтівці гр.Адамяну А.М.

СЛУХАЛИ: Вдовину Н.М. – головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування  архітектури та земельних відносин, про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди торгівельного павільйону на орендованій земельній ділянці по вул. Миру в смт Війтівці гр.Адамяну А.М.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ  ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про надання дозволу на оформлення паспорту прив’язки безфундаментної стаціонарної тимчасової споруди торгівельного павільйону на орендованій земельній ділянці по вул. Миру в смт Війтівці гр.Адамяну А.М.» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 1. Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 21 червня 2024 року № 4 відповідно до Цільової програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни, членів їх сімей, сімей зниклих безвісти захисників, вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та підтримки сімей загиблих (померлих) військовослужбовців Війтовецької селищної ради на 2024 рік.

СЛУХАЛИ: Воробйову О.О.– заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 21 червня 2024 року №4 відповідно до Цільової програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни, членів їх сімей, сімей зниклих безвісти захисників, вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та підтримки сімей загиблих (померлих) військовослужбовців Війтовецької селищної ради на 2024 рік.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ     ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 21 червня 2024 року №4 відповідно до Цільової програми соціальної підтримки учасників російсько-української війни, членів їх сімей, сімей зниклих безвісти захисників, вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців та підтримки сімей загиблих (померлих) військовослужбовців Війтовецької селищної ради на 2024 рік» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 1. Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 21 червня  2024 року № 8 відповідно  до  Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян,які проживають в населених пунктах Війтовецької селищної територіальної громади.

СЛУХАЛИ: Воробйову О.О.– заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 21 червня  2024 року №8 відповідно  до  Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян,які проживають в населених пунктах Війтовецької селищної територіальної громади.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ     ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження протоколу комісії по наданню матеріальних допомог від 21 червня  2024 року №8 відповідно  до  Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян,які проживають в населених пунктах Війтовецької селищної територіальної громади» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).

 1. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

СЛУХАЛИ: Березу А.М. - керуючого справами (секретар) виконавчого комітету, про  затвердження розпоряджень селищного голови.

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 18, ПРОТИ – 0, УТРИМАЛИСЬ – 0, НЕ     ГОЛОСУВАЛИ – 0.

ВИРІШИЛИ: проєкт рішення «Про затвердження розпоряджень селищного голови» - прийняти, як рішення виконавчого комітету селищної ради (додається).  

 

Селищний голова                                                               Ігор СТЕПАНЮК

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи задоволені Ви роботою сайту?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь