Про заборону розведення вогню

Дата: 03.04.2024 11:04

Фото без опису

У зв'язку із зверненням до Війтовецької селищної ради АТ «Укртранснафта» та настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2024 року, з метою запобігання виникнення пожеж на території громади та забезпечення належного протипожежного стану об’єктів магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта» селищна рада повідомляє про заборону розведення вогню поза спеціально обладнаними місцями та залишення їх без нагляду, а також спалювання сухої рослинності та пожнивних рештків у тому числі на територіях поблизу об’єктів магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта».

Додатково повідомляємо про адміністративну відповідальність за ст. 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки, а також використання протипожежної, аварійно-рятувальної або іншої спеціальної техніки або засобів протипожежного захисту не за призначенням тягне за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб та фізичних осіб-підприємців - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»

Також наголошуємо про кримінальну відповідальність за ст. 270 Кримінального Кодексу України Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки, якщо воно спричинило виникнення пожежі або аварії, якою заподіяно шкоду здоров’ю людей або майнову шкоду у великому розмірі, карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Те саме діяння, якщо воно спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.