Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі код ДК 021:2015: 34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер

Дата: 24.11.2023 12:53

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 «710, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

1. Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: придбання Квадрокоптера DJI Mavic 3 T або еквівалент здійснюється для  потреб сил оборони України.

2.  найменування замовника: Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області;

місцезнаходження  замовника: 31256, Хмельницька область, смт. Війтівці вул. Героїв України, 4

ідентифікаційний код замовника: 04403433;

категорія замовника: Відповідно  до п.1 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі»;

3. Ідентифікатор закупівлі:UA-2023-11-21-015156-a

4. Предмет закупівлі: код ДК 021:2015: 34710000-7 — Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер DJI Mavic 3 T або еквівалент)»

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 230000,00 (Двісті тридцять тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ.

6. Місце постачання : 31256,  Хмельницька область, Хмельницький район, смт. Війтівці вул. Героїв України,4.

7. Період постачання : до 15.12.2023 року.

8. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями.

9. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторисних призначень на 2023рік за рахунок коштів місцевого бюджету Війтовецької селищної територіальної громади на 2023 рік.

10. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: визначено відповідно до одного із методів затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020р. № 275 (далі – Наказ). Розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг проводиться методом порівняння ринкових цін, зокрема шляхом моніторингу ринкових цін квадрокоптерів  за даними Інтернет ресурсів (https://dron-shop.com.ua, https://motostuff.com.ua, https://www.optics-pro.com.ua ) на основі попередніх аналогічних закупівель за минулі періоди, інформація про які міститься в ЕЗС «Prozorro». Розрахунок очікуваної вартості ціни за одиницю,  розраховано як  середньоарифметичне значення масиву отриманих даних.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.______

Найменування

Одиниця

виміру

Вимоги

Відповідність (ТАК/НІ)

Заповнюється учасником

Квадрокоптер DJI Mavic 3 T або еквівалент

шт.

Корпус:

Тип двигуна: Безколекторний;
Кількість двигунів: не менше - 4 шт.;
Системи супутникового позиціонування: GPS+GLONASS+GALILEO;
Датчики перешкод: Так. Вперед, назад, збоку, вгору та вниз;
Колір: Сірий;
Матеріал: Пластик;
Максимальна швидкість: не менше 75,6 км/год;
Вага: не більше 920 г;
Розміри у розкладеному вигляді (без пропелерів): 347,5 283 107,7 мм.
Камера:
Якість зображення: не менше 1/2,3 дюйми CMOS, не менше 48 МП. Фото:8000×6000p, Відео: 3840×2160p;
Тепловізійна камера: мікроболометр VOx, що не охолоджується. 640×512@30 кадрів за секунду.
Зум: Цифрове збільшення: 28x;
Підвіс камери: Стабілізація по трьох осях;
Підтримка microSD: Підтримка до 512 ГБ (потрібна U3/Class10/V30 або вище).
Акумулятор:
Час польоту: не менше 45 хвилин;
Місткість акумулятора: не менше 5000 мАг;
Живлення: не менше 15.4v;
Тип акумулятора: Li-Po 4S;
Час заряджання акумулятора: від 90 до 270 хвилин.
Передавач:
Робоча частота 2,400-2,4835 ГГц, 5,725-5,850 ГГц;
Дальність управління: FCC: 15 км; CE: 8 км;
Висота польоту: не менше 500 метрів;
Прийом зображення: На пульт дистанційного керування.

Якість Безпілотного літального апарату має відповідати вимогам стандартів, технічних умов та нормативів, що діють на території України.

У складі своєї тендерної пропозиції учасник надає заповнену таблицю відповідності запропонованого товару вимогам технічного завдання, з наданням підтверджуючих документів, що підтверджують таку відповіність, інструкцію, каталог (або інший документ) українською мовою, що підтверджуватиме відповідність технічним характеристикам та вимогам вказаному в технічному завданні.

.* - На виконання вимог частин 3 та 4 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», після посилання у цьому додатку на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід доповнити та читати і сприймати з виразом «або еквівалент». Посилання в технічній специфікації на конкретну торгівельну марку чи фірму виробника програмної продукції є необхідним та обґрунтованим і надається виключно з метою порівняння характеристик.

Посилання в цій технічній специфікації на операційні системи Microsoft обумовлено необхідністю використання в корпоративному домені з існуючими сервісами Microsoft з обов'язковим централізованим розподілом прав і повноважень користувачів, централізованих політик управління операційною системою, та програмним забезпеченням замовника розробленим для роботи в системах під керування ОС сімейства Microsoft Windows.