Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «код ДК 021:2015:09120000-6: «Газове паливо» (Природний газ)»

Дата: 22.11.2023 15:14

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 «710, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

1. Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: придбання природного газу здійснюється для забезпечення опалення приміщень, які знаходяться на балансі селищної ради

2.  найменування замовника: Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області;

місцезнаходження  замовника: 31256, Хмельницька область, смт. Війтівці вул. Героїв України, 4

ідентифікаційний код замовника: 04403433;

категорія замовника: Відповідно  до п.1 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі»;

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-16-012459-a

4. Предмет закупівлі: «код ДК 021:2015:09120000-6: «Газове паливо» (Природний газ)»

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 910463,95 (Дев'ятсот десять тисяч чотириста шістдесят три гривнi 95 копійок) з ПДВ.

6. Місце постачання : 31256, Україна, Хмельницька обл., газорозподільна система, до якої підключені приміщення Замовника торгів.

7. Період постачання : з 01.01.2024 до 15.04.2024 року.

8. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями.

9. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторисних призначень на 2024 рік за рахунок коштів місцевого бюджету Війтовецької селищної територіальної громади на 2024 рік.

10. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) обсягу природнього газу за минулі періоди. Планування закупівель, в тому числі визначення очікуваної вартості, є динамічним та безперервним процесом, що здійснюється замовниками протягом року.

Розрахунок очікуваної вартості зазначеного товару було складено з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), зокрема використовуючи метод порівняння ринкових цін на такі товари, доступні у відкритих джерелах інформації (Інтернет) тощо, а також беручи до уваги положення Постанови КМУ від 19 липня 2022 р. № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам», де врегульовано, що ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” постачає з 1 вересня 2022 р. до 15 квітня 2024 р. (включно) природний газ бюджетним установам на умовах договору постачання, укладеного з цим товариством на період з 01 січня 2024 року по 15 квітня 2024 р., за ціною, що становить 16390 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1000 куб. метрів газу.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Товар, запропонований Учасником, повинен відповідати вимогам ДСТУ (ГОСТ) та Учасник повинен забезпечити Замовника природним газом відповідно до його потреб.

За розрахункову одиницю газу приймається один метр кубічний (м3), приведений до стандартних умов: температура (t) 293,18 К (20оС), тиск газу (Р) 101,325 кПа (760 мм рт. ст.).

Кількість газу, щодо якого проводиться процедура закупівлі становить – 55.000  тис. м. куб.

ЯКІСНІ ВИМОГИ:

Фізико хімічні показники природного газу, який передається Постачальником Споживачеві у пунктах приймання-передачі, повинні відповідати вимогам, визначеним розділом ІІІ Кодексу ГТС та Кодексом ГРМ.

Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам Замовника учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати:

Копію діючої ліцензії на постачання природного газу або копія постанови НКРЕКП про видачу ліцензії Учаснику або посилання на електронний реєстр ліцензіатів НКРЕКП;