Стань на варті свого серця

Дата: 19.10.2023 10:02

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВживання алкоголю - фактор ризику серцево-судинних захворювань. Чим загрожує спиртне та як від нього відмовитися

Існує міф, що алкоголь знімає стрес. Та насправді алкоголь — це депресант, який пригнічує нервову систему та лиш посилює тривожний стан.

А токсична дія спиртного шкодить серцево-судинній системі: клітини серцевого м'яза особливо чутливі до алкоголю та при цьому повільно відновлюються. Як результат, підвищується ризик розвитку кардіоміопатії, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, ураження артерій та інсульту.

Пригадай ще один міф — мовляв, помірна кількість алкоголю не загрожує організму. Але це не так. Як наголошує Всесвітня організація охорони здоров'я, безпечної дози алкоголю не існує. Ні одного келиха, ні половини склянки!

Відмовся від алкоголю заради свого здорового серця! Ось кілька дієвих порад, що допоможуть тобі “зав’язати” зі спиртним .
 І пам’ятай: ти завжди можеш звернутися до свого сімейного лікаря за фаховою консультацією та підтримкою .
 Дізнайся про свій ризик розвитку хвороб серця і судин за допомогою швидкого тесту на сайті:https://cvd.phc.org.ua/
 Стань на варті свого серця — відмовся від алкоголю!
   СтаньНаВартіСвогоСерця
 Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».