Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,  розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Комплект  модульної швидкоспоруджувальної захисної споруди   для Купільського ЗДО «Зернятко» (код ДК 021:20

Дата: 18.10.2023 16:25

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 і від 11.10.2016 «710, постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 р № 710 «Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.

1. Обґрунтування доцільності закупівлі Товару: Закупівля проводиться для забезпечення безпечних умов для учасників освітнього процесу ЗДО «Зернятко»

2. найменування замовника: Війтовецька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області;

місцезнаходження  замовника: 31256, Хмельницька область, смт. Війтівці вул. Героїв України, 4

ідентифікаційний код замовника: 04403433;

категорія замовника: Відповідно  до п.1 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі»;

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-17-009179-a

4. Предмет закупівлі: Комплект  модульної швидкоспоруджувальної захисної споруди   для Купільського ЗДО «Зернятко» (код ДК 021:2015 - 44210000-5 Конструкції та їх частини)»

5. Очікувана вартість предмета закупівлі: 278000,00 (Двісті сімдесят вісім тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ.

6. Місце постачання : 31256,  Хмельницька область, Хмельницький район, с. Купіль вул. Незалежності, 35.

7. Період постачання : до 20.12.2023 року.

8. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями.

9. Обгрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до кошторисних призначень на 2023рік за рахунок коштів місцевого бюджету Війтовецької селищної територіальної громади на 2023 рік.

10. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Основними джерелами інформації для визначення очікуваної вартості брали до уваги:

• Комерційні пропозиції постачальників модульних швидкоспоруджувальних захисних споруд   .

• Інтернет ресурси. Система Prozorro зробила відкритим доступ до публічних закупівель, що дозволяє аналізувати реальні угоди купівлі-продажу інших Замовників.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується, повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару.

Технічні характеристики

Загальна вага модуля не більше 13 т

Основа- не більше 8т

Верхня кришка не більше -5т

Тамбор – не більше 5т

Стеля має бути аркової форми, для оптимального розподілення зовнішніх навантажень, радіусом не більше 1390мм.

Товщина стінки не менше100мм

Товщина підлоги і стелі не менше 100мм

Габаритні розміри:

Довжина-  від 4650 до4900 мм

Ширина- від 2340 до  2500 мм

Висота від 2335 до 2800мм

Дверний отвір:

Ширина –Висота – не менше 900 мм*2000мм

Загальні вимоги

Копія сертифікату, який підтверджує, що система управління якістю Учасника відповідає  ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги»

Сертифікат відповідності згідно ДСТУ 9195:2022 ШВИДКОСПОРУДЖУВАНІ ЗАХИСНІ СПОРУДИ. ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ МОДУЛЬНОГО ТИПУ та протокол випробувань до цього сертифікату.

Документ що підтверджує коефіцієнт захисту не менше 1000 від проникаючої радіації, виданий уповноваженою.

Документ що підтверджує технічні характеристики запропонованого товару.

Креслення плану модульного укриття.

Загальна гарантія на виріб  (захисний модуль) не менше 36 місяців, про що Учасник надає гарантійний лист у складі тендерної пропозиції.

Також Учасник закупівлі повинен в складі пропозиції надати фото запропонованого товару.