Волочиська окружна прокуратура вимагає стягнути з недобросовісного постачальника майже 400 тисяч гривень в бюджет громади

Дата: 31.05.2023 10:12

Окружною прокуратурою постійно вивчається стан додержання вимог законодавства щодо раціонального використання бюджетних коштів.

Особлива увага приділяється виконанню та оплаті за договорами на придбання електричної енергії.

В ході реалізації конституційної функції представництва інтересів держави встановлено, що Волочиська територіальна громада в 2022 році купувала електричну енергію для потреб своїх електроустановок. Так, за результатами проведеної закупівлі укладено договір на постачання електричної енергії на суму понад 9 мільйонів гривень.

Упродовж січня-вересня 2022 року, за ініціативи постачальника, сторонами протиправно збільшено ціну на електричну енергію та зменшено об’єми її постачання.

Як наслідок, споживачем переплачено майже 400 тисяч гривень бюджетних коштів.

Позов окружної прокуратури про визнання недійсними додаткових угод та стягнення коштів перебуває на розгляді у Господарському суді Хмельницької області.

Волочиська окружна прокуратура і надалі стоятиме на захисті інтересів держави в бюджетній сфері.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури                                                        Володимир ЛІТВІН