П’яному винуватцю смертельної ДТП, внаслідок якої загинув 23-річний житель Волочиська, не вдалось уникнути покарання – апеляційний суд підтримав позицію прокурорів

Дата: 25.11.2022 08:24

Фото без описуЗа результатами розгляду апеляційної скарги сторони захисту апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, відповідно до якого водіяучасника дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув житель Волочиської громади, засуджено реального позбавлення волі із позбавленням права керуванням транспортними засобами.

Трагедія сталась з вини водія транспортного засобу – автомобіля Lexus RX 300, яким керував 35-річний місцевий мешканець в стані алкогольного сп’яніння.

Так, рухаючись у темну пору доби водій своєчасно не прийняв мір до гальмування керованого ним транспортного засобу та допустив наїзд на пішохода, який рухався по проїзній частині в межах смуги руху автомобіля.

Після вчинення дорожньо-транспортної пригоди водій на транспортному засобі зник з місця події.

Від отриманих не сумісних із життям травм 23-річний житель                       м. Волочиськ помер.

Вироком Волочиського районного суду водію транспортного засобу призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Даний вирок сторона захисту оскаржила в апеляційному порядку, однак за принципової позиції сторони обвинувачення апеляційний суд залишив рішення без змін.

Вирок набрав законної сили.

Керівник Волочиської

окружної прокуратури Сергій СТЕЦЮК