Про надання допомоги

Дата: 21.10.2022 09:18

Фото без описуЗа сприяння Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України вимушені переселенці, що оселилися у Війтовецькій громаді отримають сезонні речі.

Керівник хмельницького ринку «АВТОТЕХКУЛЬТСЕРВІС» Анатолій Гуменюк, на прохання РВ, надав нові дитячі та дорослі речі для вимушених переселенців. Частину з них було передано Війтовецькій селищній раді, де мешкає майже 400 ВПО.

«У багатьох громад залишається потреба в одязі для людей, що покидаючи рідні домівки, залишилися без елементарних речей. Ми вдячні благодійникам, які уже не перший місяць знаходять можливості допомагати тим, хто у скруті. Дякуємо за ваші добрі діла та щирі, небайдужі до чужого горя, серця», - подякувала в.о. виконавчого директора Хмельницького РВ АМУ Тетяна Крупа.

Представники селищної ради уже забрали вантаж та найближчим часом розпочнуть його видачу тим, хто потребує.