Щорічна акція «За чисте довкілля"

Дата: 11.04.2022 09:32

Фото без описуВІЙТОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08 квітня 2022 року                          смт Війтівці                                  № 57-р

Про проведення щорічної акції

«За чисте довкілля" та дня благоустрою

територій населених пунктів

Війтовецької селищної ради

Відповідно до листа Хмельницької ОВА від 07.04.2022 № 98/38-22-1700/2022, на підставі статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести в квітні 2022 року щорічну акцію з благоустрою «За чисте довкілля» та організувати проведення днів благоустрою територій населених пунктів Війтовецької  селищної  ради  з 07.04.2022 року по 30.04.2022 року.
  2. Старостам старостинських округів, КП «Громадське» вжити заходів щодо:
    1. висадження молодих дерев, кущів, квітників на території населених пунктів громади,  у межах смуг вулиць і доріг комунальної власності за участю громад селища, сіл, учнівської молоді;
    2. проведення заліснення територій у межах прибережних захисних смуг водойм та крутих схилів;
    3. благоустрою кладовищ у селищі та селах, упорядкування братських могил та місць почесних поховань;
    4. ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ побутових відходів, стихійних смітників у межах смуг вулиць та доріг, на прибудинкових територіях, на пустирях в межах населених пунктів, зонах відпочинку, на берегах водойм, річок, струмків;
    5. облаштування та впорядкування відповідно до санітарних та екологічних норм полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів;
    6. виявлення, упорядкування (очищення від порослі, коронування дерев, тощо), збереження, запобігання актам вандалізму та руйнуванню місць поховань, кладовищ, пам’ятників та меморіалів особам, які загинули  на території  України під час Голодомору 1932-1933 роки та Другої світової війни 1939-1945 років.
  3. Відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин довести до відома:
    1. керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, торгівлі про проведення санітарного прибирання та благоустрою прилеглих та закріплених за ними територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць;
    2. власників (користувачів) земельних ділянок, які межують зі смугами відведення автомобільних доріг та червоних ліній вулиць, власників (користувачів) об’єктів дорожнього сервісу про необхідність приведення в належний санітарний стан прилеглих до їхніх придорожніх земельних ділянок та об’єктів дорожнього сервісу.
  4. Загальному відділу виконавчого комітету селищної ради оприлюднити на офіційному вебсайті дане розпорядження.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                               Ігор СТЕПАНЮК