Не наражайтесь на небезпеку - залишайтесь вдома: скористайтесь електронними сервісами ДПС!

Дата: 22.02.2022 14:59

Оскільки здоров’я та безпека платників - головний пріоритет ДПС, як соціально-відповідального державного органу, то у зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу СОVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій Головне управління ДПС у Хмельницькій області наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби! Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до Центру обслуговування платників, можливо вирішити дистанційно (он-лайн або поштою).

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування ЦОП, просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення Впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

- по можливості користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;

- не створювати скупчення людей у ЦОП. Пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри);

- уникайте контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.

ВАЖЛИВО: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла,кашель, утруднене дихання тощо), просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦОП!

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності! Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!

Прийом відвідувачів в Центрах обслуговування платників здійснюється з понеділка по четвер з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., в п’ятницю з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.