За реагування прокуратури попереджено вибуття бюджетних коштів на закупівлю палива

Дата: 17.11.2021 11:13

За результатами розгляду позову Волочиської окружної прокуратури визнано недійними додаткові угоди до договору про закупівлю пального.

Встановлено, що між комунальним підприємством Волочиської міської ради та товариством з м. Суми укладено договір про закупівлю 40 тис. л. бензину та 50 тис. л. дизельного палива на суму понад 2,2 млн грн.

У подальшому сторонами укладено декілька додаткових угод, якими безпідставно суттєво збільшено ціну за одиницю товару та зменшено його обсяги: бензину на 5,5 тис. л., дизельного палива на 4,3 тис. л., що еквівалентно 239 тис. грн.

Господарським судом Хмельницької області позов окружної прокуратури задоволено в повному обсязі, внаслідок чого товариство зобов’язане поставити пальне згідно умов основного договору.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури                  Олексій БЛАЖІЄВСЬКИЙ