Місцевий житель одного із сіл Волочиської ОТГ постане перед судом за спробу вчинення зґвалтування неповнолітньої

Дата: 16.08.2021 10:57

За процесуального керівництва прокурорів Волочиської окружної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення ряду кримінальних правопорушень, в тому числі особливо тяжкого злочину проти статевої свободи та недоторканості особи.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у місцевого жителя одного із сіл Волочиської ОТГ виник умисел, спрямований на вчинення зґвалтування неповнолітньої особи .

В середині червня 2021 року вказана особа з метою реалізації свого злочинного умислу взяла із собою знаряддя вчинення злочину, шкіряний ремінь та заздалегідь підготовлену шапку-маску і незаконно проника в будинок свого односельця.

В подальшому правопорушник в одній із кімнат, побачив неповнолітню потерпілу, якій погрожуючи фізичною розправою, використовуючи свою фізичну силу, здійснив намір вчинити дій сексуального характеру, без добровільної згоди потерпілої.

Однак, потерпіла усвідомивши протиправність дій правопорушника,  шляхом обману та фізичного опору вдалось залишити будинок.

За вказаним фактом 13.08.2021 до Волочиського районного суду Хмельницької області скеровано обвинувальний акт відносно правопорушника за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 162, ч. 1 ст. 126,           ч. 1 ст. 129 та ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 152 КК України.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури                                                                Д. Малинецький