робоча зустріч начальника Волочиської ДПІ з посадовими особами Війтовецької територіальної громади

Дата: 23.06.2021 10:31

Фото без опису

22 червня 2021 року в кабінеті Війтовецького селищного голови відбулась робоча зустріч начальника Волочиської ДПІ Анатолія Саланського  з посадовими особами Війтовецької селищної ради, а саме: селищним головою Ігорем Степанюком, начальником фінансового відділу   Аллою Михальчишиною, начальником відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури та земельних відносин Війтовецької МТГ Володимиром Свистуном.

В ході зустрічі обговорювалося доручення ГУ ДПС у Хмельницькій області від 03.06.2021 року №16/22-01-01-01-08д «Про проведення інвентаризації наявних об’єктів оподаткування, належної організації роботи щодо обліку землевласників та землекористувачів, які є платниками плати за землю, єдиного податку четвертої групи з юридичних та фізичних осіб та належного, залучення додаткових резервів до оподаткування».

В ході діалогу  акцентували увагу на взаємодії та обміні інформацією, а саме:

1. отримання інформації по територіальній громаді стосовно площ земельних ділянок громади в розрізі категорій земель, юридичних та фізичних осіб (додатки №1-2);

2. отримання переліку орендарів, з якими укладено договори оренди землі на території громади за формою затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17.09.2015 року №783 (додаток №3-4);

3. отримання переліку суб’єктів господарювання, які використовують земельні ділянки на території громади без укладених договорів оренди та/або по договорах оренди термін дії яких закінчився (додаток №5-6);

4. направлення переліку суб’єктів господарювання на розпорядників земель державної та комунальної власності, які декларують податкові зобов’язання по платі за землю без правовстановлюючих документів для усунення порушень земельного законодавства (додаток №7).

Також відбулась жвава дискусія з питання реєстрації найманих осіб, оплати праці у розмірі  не менше мінімальної заробітної плати.