Підозрюваному у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Дата: 22.06.2021 14:19

Фото без описуЗа принципової позиції працівників Волочиської окружної прокуратури підозрюваному у спричиненні умисних тяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Місцевий житель, який лише у квітні цього року звільнився з місць позбавлення волі, у вечірню пору, 30 травня 2021 року перебуваючи у м. Волочиськ, під час розпивання алкогольних напоїв разом з потерпілим, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс останньому щонайменше п’ять ударів кулаком правої руки в різні ділянки голови та щонайменше п’ять ударів правою ногою в область грудної клітини.

Внаслідок вказаних дій потерпілому спричинено тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, забою головного мозку, тупої травми грудної клітини, пневмоторакса, які за своїм характером відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, що небезпечні для життя в момент заподіяння.

Окружною прокуратурою, 08.06.2021 погоджено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 121 КК України та скеровано до суду клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

На сьогодні, чоловіку обрано вказаний запобіжний захід без права внесення застави.

Досудове розслідування проводиться СВ Хмельницького районного управління ГУНП в Хмельницькій області за процесуального керівництва Волочиської окружної прокуратури.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури    В. Годованюк