Волочиська окружна прокуратура інформує

Дата: 28.05.2021 09:09

Фото без описуЗа збут отриманого на замісній терапії метадону місцевого мешканця засуджено до 3 років ув’язнення

Прокурорами Волочиської окружної прокуратури у суді доведено вину 40-річного місцевого мешканця у незаконному збуті наркотичних засобів (ч. ч. 1, 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).

Чоловік, який приймав участь у програмі замісної підтримувальної терапії хворих з наркотичною залежністю та у лікувальних цілях отримував у Волочиській районній лікарні таблетки метадону.

З метою заробітку частину з них зловмисник вирішив продати, вартість однієї оцінював у 100 грн.

Правоохоронцями зафіксовано випадки збуту наркотичного засобу у вересні та жовтні минулого року.

Вироком Волочиського районного суду засудженому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор Волочиської

окружної прокуратури     О. Блажієвськи