Про прибирання та санітарне очищення

Дата: 19.04.2021 14:57

Фото без описуВідповідно до пункту 7.4.3. «Правил благоустрою на території Війтовецької селищної ради» затверджених рішенням п’ятої (позачергової) сесії селищної ради від 15 березня 2016 року № 9-5/2016 підприємства, установи, організації всіх форм власності та громадяни у весняний та осінній періоди зобов’язані:

- Провести прибирання та санітарне очищення на своїх дворових, прилеглих і закріплених територіях включно.

- Прибирати та очищати територію від залишків листя, сміття та іншого бруду після зимової пори року.

-  Знищити бур’яни,  підрізати дерева та кущі.

- Провести роботу по відновленню зелених насаджень (газонів, квітників, клумб та інше).

- Очистити, а в необхідних випадках пофарбувати малі архітектурні форми некомерційного призначення, а також фасади малих архітектурних форм комерційного призначення.

- Прибирати опале листя та зрізане сухе гілля з дерев і вивозити на відведені для цього ділянки або полігон твердих побутових відходів.

Невиконання або порушення передбачених Правилами благоустрою вимог та обов’язків вважається порушенням цих Правил.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення  «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн) і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн).

Виконавчий комітет Війтовецької селищної ради