ПРО ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 06.04.2021 16:31

Фото без описуШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СЕЛИЩА ТА СІЛ ВІЙТОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Відповідно до пунктів 4.2.,7.3.20. «Правил благоустрою на території Війтовецької селищної ради» затверджених рішенням п’ятої (позачергової) сесії селищної ради від 15 березня 2016 року № 9-5/2016 громадяни у сфері благоустрою території селищної ради зобов’язанні:

-  Утримувати в належному стані закріплені в установленому порядку за ними території, прилеглі до території садиби тротуари, зелені зони, проїздну частину вулиці в межах 0,5 метрів від бордюрного каменю.

-  Не порушувати права і законні інтереси інших суб’єктів у сфері благоустрою.

- Регулярно знищувати бур’яни, скошувати траву висотою більше 10 см, проводити боротьбу по знищенню карантинних рослин.

- Укладати договори на вивіз твердих та рідких побутових відходів, забезпечувати своєчасний вивіз побутового та будівельного сміття, не допускати складування будівельних матеріалів поза садибою.

-  Очищати від сухостійних, аварійних дерев, вітролому та легкозаймистих матеріалів власні ділянки та прилеглу до них територію.

- Дотримуватись Правил про утримання собак, котів та хижих тварин.

Громадянам забороняється:

- Викидати на території селищної ради, у річки, водойми, канави, колодязі підземних комунікацій сміття, побутові, виробничі відходи, нечистоти, а також засипати колодязі підземних інженерних мереж брудом, сміттям, побутовими та виробничими відходами.

- Зливати на території населених пунктів громади, побутові та виробничі відходи, нафтопродукти, неочищені води після миття дворових територій, автотранспорту.

Невиконання або порушення передбачених Правилами благоустрою вимог та обов’язків вважається порушенням цих Правил.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення  «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів — тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 грн.).

За порушення Правил благоустрою на громадян будуть складатись протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Виконавчий комітет Війтовецької селищної ради